Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 02.09.2023, 16:50
Ale wszyscy zdają sobie sprawę że do wyj....ania jest cały sztab, a nie tylko Sobol. Na przedwczoraj. I nie tylko sztab trenerski, ale medyczny również. Kiedyś już wspominałem, że już w biblii żydzi łazili 40 lat po pustyni, aż wymrą wszyscy pamiętający niewolę. U nas ostatnie lata to mentalna niewola i wszyscy pracownicy klubu którzy jej zaznali powinni odejść. Musi być powiew świeżości typu Hyballa, który zmianę wprowadzi z dnia na dzień i będzie ona widoczna dla każdego. Bez tego nic się nie zmieni.

Hiszpanie wczoraj zawalczyli i pokazali, że potrafią się postawić fizycznie. I wygraliby gdyby nie pozorant Duda. Wygraliby gdyby był jakiś schemat rozegrania kontry. To nie jest ich wina, że na treningach marnują czas, niczego się nie ucząc.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując