|
Ale wszyscy zdają sobie sprawę że do wyj....ania jest cały sztab, a nie tylko Sobol. Na przedwczoraj. I nie tylko sztab trenerski, ale medyczny również. Kiedyś już wspominałem, że już w biblii żydzi łazili 40 lat po pustyni, aż wymrą wszyscy pamiętający niewolę. U nas ostatnie lata to mentalna niewola i wszyscy pracownicy klubu którzy jej zaznali powinni odejść. Musi być powiew świeżości typu Hyballa, który zmianę wprowadzi z dnia na dzień i będzie ona widoczna dla każdego. Bez tego nic się nie zmieni.
Hiszpanie wczoraj zawalczyli i pokazali, że potrafią się postawić fizycznie. I wygraliby gdyby nie pozorant Duda. Wygraliby gdyby był jakiś schemat rozegrania kontry. To nie jest ich wina, że na treningach marnują czas, niczego się nie ucząc.
|