Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 02.09.2023, 08:23
Powiem tak.
Rozpatrujac mecz z Miedzia z punktu widzenia druzyny srodka tabeli, gdzie obecnie jestesmy, aspirujacej do pozostania w srodku tabeli, mecz byl faktycznie niezly.
Rozpatrujac mecz z Miedzia z punktu widzenia druzyny aspirujacej do awansu, bylo to gowno. Kto ma inne zdanie jest chory psychicznie albo patrzy przez rozowe okulary co jest rownoznaczne z choroba psychiczna tak czy siak.
Odpowiedz cytując