|
Powiem tak.
Rozpatrujac mecz z Miedzia z punktu widzenia druzyny srodka tabeli, gdzie obecnie jestesmy, aspirujacej do pozostania w srodku tabeli, mecz byl faktycznie niezly.
Rozpatrujac mecz z Miedzia z punktu widzenia druzyny aspirujacej do awansu, bylo to gowno. Kto ma inne zdanie jest chory psychicznie albo patrzy przez rozowe okulary co jest rownoznaczne z choroba psychiczna tak czy siak.
|