ciacho napisał(a):

|
No przecież nie o awans. My po tej 7 kolejce możemy mieć 6 pkt straty do miejsca barażowego. Tak źle to jeszcze nie było, ale czytam, że trzeba szanować remis. JPRDL.
|
Jest niestety tragicznie, a ja tu widzę że są ludzie którzy uznają to za sukces że mamy cztery punkty w dwóch ostatnich meczach. Bo powalczyli!