Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 02.09.2023, 07:57
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Przed meczem większość "fahofcufff" zakładała fpiiii erdol...... i cieszyła się, że znowu okaże się, że Sobol nie jest trenerem, a Hiszpanie sobie nie radzą.

Że też nie macie wstydu, po całkiem niezłym meczu, gdzie widać, że drużyna idzie w górę jeśli chodzi o zgranie, agresywność i siłę, a Sobol ją na ten mecz całkiem nieźle ustawił, nadal jechać po trenerze i piłkarzach, którzy coraz lepiej się prezentują.
Zrozum, że w poprzedniej rundzie przez 7 kolejek prezentowali się rewelacyjnie, ale w decydujących meczach nie zrobili sztycha. Dlaczego? Bo nie mają wsparcia ze sztabu. Z Sosnowcem Sobolewski kazał się cofnąć. Tragedia. Skład od dawna mamy lepszy niż wyniki przez niego osiągane. Bo sztab i klimat w klubie to wór kamieni na plecach.

Wczoraj mieliśmy 4 klasyczne kontry w przewadze albo równowadze i żaden nie wiedział gdzie pobiec gdzie podać żeby była z tego korzyść. Nawet strzału nie oddaliśmy.

Zmiana postawy wynika pewnie z tego, że przeciwnicy wydawali się bardziej wymagający stąd większa koncentracja. Dziecinne błędy i brak zespołowości pozostał.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując