|
Pierwszy raz piszę w takim tonie, ale na serio konieczność trzymania na boisku cały mecz takiego Kacpra Dudy to jest dramat dla tej drużyny.
Przecież gdyby nie ten durny przepis o młodzieżowcu, to ten człapak bez pomysłu właśnie kopałby w barwach jakiejś Stali Rzeszów z Wachowiakiem.
Chyba już lepiej niech z Chrobrym ten Gogół zagra od początku, przynajmniej jakiś pomysł ma co można zrobić z piłką a nie stać i się patrzyć.
|