Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2206
Stary 02.09.2023, 06:53
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Wolfy, nie oglądałeś dwóch ostatnich meczów.
Właśnie o to chodzi że oglądałem i nie mam złudzeń.
Ale spoko, środek tabeli powinien być, oczywiście z obowiązkowym przebudzeniem w połowie sezonu "mamy masę straty do liderów i mało meczy żeby odrobić". Możesz się tym podniecać jeśli chcesz albo fartownym remisem z Miedzią.

Sobolewski taki ma super początek sezonu że zwycięstwo i remis na wyjeździe to już mega osiągnięcie. A my po prostu zaczęliśmy punktować jak średniak. Czyli nie na awans.

9/21, dwa mecze wygrane na siedem...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.09.2023 o godz. 07:06.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując