pepe72 napisał(a):

|
Wolfy, nie oglądałeś dwóch ostatnich meczów.
|
Właśnie o to chodzi że oglądałem i nie mam złudzeń.
Ale spoko, środek tabeli powinien być, oczywiście z obowiązkowym przebudzeniem w połowie sezonu "mamy masę straty do liderów i mało meczy żeby odrobić". Możesz się tym podniecać jeśli chcesz albo fartownym remisem z Miedzią.
Sobolewski taki ma super początek sezonu że zwycięstwo i remis na wyjeździe to już mega osiągnięcie. A my po prostu zaczęliśmy punktować jak średniak. Czyli nie na awans.
9/21, dwa mecze wygrane na siedem...