Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 02.09.2023, 00:15
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Przed meczem większość "fahofcufff" zakładała fpiiii erdol...... i cieszyła się, że znowu okaże się, że Sobol nie jest trenerem, a Hiszpanie sobie nie radzą.

Że też nie macie wstydu, po całkiem niezłym meczu, gdzie widać, że drużyna idzie w górę jeśli chodzi o zgranie, agresywność i siłę, a Sobol ją na ten mecz całkiem nieźle ustawił, nadal jechać po trenerze i piłkarzach, którzy coraz lepiej się prezentują.
Dokładnie.
To nie był mecz na zwolnienie trenera.
Widać było, że się zawodnikom chciało grać.
Widać też było jak dobrze Miedź gra w obronie.
Jakby nie babol w 80 minucie to byśmy dowieźli zwycięstwo do końca.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując