FraMat napisał(a):

Przed meczem większość "fahofcufff" zakładała fpiiii erdol...... i cieszyła się, że znowu okaże się, że Sobol nie jest trenerem, a Hiszpanie sobie nie radzą.
Że też nie macie wstydu, po całkiem niezłym meczu, gdzie widać, że drużyna idzie w górę jeśli chodzi o zgranie, agresywność i siłę, a Sobol ją na ten mecz całkiem nieźle ustawił, nadal jechać po trenerze i piłkarzach, którzy coraz lepiej się prezentują.
|
Dokładnie.
To nie był mecz na zwolnienie trenera.
Widać było, że się zawodnikom chciało grać.
Widać też było jak dobrze Miedź gra w obronie.
Jakby nie babol w 80 minucie to byśmy dowieźli zwycięstwo do końca.