Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 01.09.2023, 23:28
FraMat - to Ty nie masz wstydu. Remis ze wskazaniem na Miedź, 9 punktów w 7-dmiu meczach a Ty majaczysz o niezłym występie.
Ten mecz był dobry tylko w kontekście tego że nie wyjechaliśmy bez punktów i nie położyliśmy się bez walki. Fakt, dla zespołu Sobolewskiego to już jest coś niesamowitego, ale to nie da awansu.

Nikt nie będzie chwalił Sobolewskiego i drużyny po absolutnym minimum przyzwoitości. Zwłaszcza że punktowo jest bardzo źle.

Jeden punkcik - OK pod warunkiem że nie będzie kolejnych kompromitacji tylko solidne punktowanie. Jestem bardzo sceptyczny czy to dla Sobolewskiego osiągalne.

To że wyszliśmy z poziomu dna pierwszej ligi w okolice środka tabeli (jeśli chodzi o poziom gry) to nie jest powód do dumy, a Ty wystrzeliłeś jakbyśmy faktycznie grali o awans. Aktualnie to zakopujemy się wśród przeciętniaków pierwszej ligi.

Nie dostaliśmy w.......u od lidera (chociaż mało brakowało) - dla Sobolewskiego sukces, dla Wisły - nie bardzo jest co świętować.

P.S. Ja się cieszę że wywieźliśmy jakieś punkty z Legnicy. Mniej tym że obiektywnie byliśmy gorsi i nie wygląda żebyśmy mieli realnie włączyć się w walkę o awans.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 01.09.2023 o godz. 23:50.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując