|
Gogół wszedł i gorszy od Dudy nie był, Olejarka też by nie był. Tylko że całość nie istnieje , bo nikt nie wie co ma grać drużyna, cała gra to indywidualne wymysły. Z takim składem jak mamy to przy minimalnym schemacie rozegrania, jakimkolwiek zespołowym planie poruszania się po boisku to taka Miedź jest bez szans. Ale u nas nie ma nawet planu przy wyrzucie z autu, przy kontrach, kiedy jest dużo miejsca, wszystko to wielka improwizacja.
|