krysztal napisał(a):

|
To jest świetny plan,podsyłać tych paralityków innym drużynom.
|
Tyle, że jak taki Młyński zacznie w Łęcznej odp....alać to co u nas. To go koledzy z szatni zajebią i chcąc nie chcąc skończy się opieprzanie. U nas jest rodzinnie, to wszyscy popylają w bamboszach i szlafroczkach.