Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 01.09.2023, 21:50
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Remis, który nic nam nie daje. Betonuje tylko obecny układ.
Co robi?

Jak można się cieszyć z remisu? Przecież my po tej kolejce możemy mieć 7 pkt straty do 5 (słowie: pięciu) drużyn. Po 7 kur.a kolejce.

Betonuje jak jasny ch.j.

Edit. Przepraszam. Do Miedzi tylko 6 pkt.
Ostatnio edytowane przez ciacho : 01.09.2023 o godz. 21:52.
Odpowiedz cytując