Elefant napisał(a):

|
Remis, który nic nam nie daje. Betonuje tylko obecny układ.
|
Co robi?
Jak można się cieszyć z remisu? Przecież my po tej kolejce możemy mieć 7 pkt straty do 5 (słowie: pięciu) drużyn. Po 7 kur.a kolejce.
Betonuje jak jasny ch.j.
Edit. Przepraszam. Do Miedzi tylko 6 pkt.