Patryko napisał(a):

Jarku, jak to czytasz: potrzebny jest skrzydłowy, który potrafi grać na obu flankach i piłka nie odbija się od niego jak od drewnianego kołka.
Jest tylko kwestią czasu, aż ktoś z dwójki Villar/Alfaro nam wypadnie i będziemy wtedy grali w 10. Na chwilę obecną NIE MA alternatywy dla nich na ławce.
|
Jarkowi nie przeszkadza to ze od momentu spadku gramy bez trenera. Myślisz ze będzie się przejmował brakiem piłkarza ? Młyński był jaki był, ale ze to nie jest zmiennik na 1 ligę to bez jaj. Ktoś ładnie chłopaka zepsuł. A raczej go nie lubi. Tak jak i Bieganskiego.