Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 01.09.2023, 21:43
Dziś świetne momenty miał Alfaro. Bardzo dobry zawodnik na naszą pierwszą ligę. Zobaczymy jak szybko Sobolewski cofnie go w rozwoju, tak jak Villara i Juncę.

Carbo naprawdę robi różnicę swoim ustawieniem dopóki jest na boisku i ma siły. To akurat kolejny bardzo dobry transfer Kiko.

Eneco na razie bardzo słabo. Podobnie słusznie zmieniony Szot. Od trzech lat mamy fatalnie obsadzoną prawą obronę i nic się tu nie zmienia na lepsze.

Źle,że ktoś w klubie posłuchał namów orędowników stawiania na polskich zawodników i ściągnął Sobczaka. To najgorszy transfer letniego okienka, nie licząc Gogóła.

Ogólnie gra Wisły lepsza niż na początku sezonu. A Sobolewski dalej robi te same błędy, nakazując rozgrywać piłkę od bramkarza przy silnym pressingu, mimo iż nasi piłkarze nie umieją tego dobrze robić. Ciągle rozdajemy też bezmyślne prezenty. Wyrzut autu Junci przy 1-1 to jakiś kryminał.
Odpowiedz cytując