Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 01.09.2023, 21:42
Super mecz. Drużyna wspaniałe dowodzona zza lini bocznej przez sobolewskiego bonaparte. Genialnie opracowana taktyka pana Radosława, pozwoliła nam wyrwać cenny punkt. Było to niczym Bitwa pod Austerlitz. Kunszt trenerski i wizja taktyczna jeszcze przez wiele lat będzie niedościgniona i stawiana za wzór nowym pokoleniom trenerskim w szkole w Białej Podlaskiej. Brawo, brawo, brawo. Tylko sieroty cupialowe, roszczeniowi kibice mogli by narzekać. Podobno na meczu był sam Nasser Al-Khelaifi i chce wymienić Enrique i zabrać nam naszego Radosława. Niedoczekanie! Wiwat Sobolewski ! wiwat Królewski ! Chrobry podobno rozważa walkower bo boja się grać z Wisła wielkiego sobolewskiego. Piłkarze złożyli wnioski o urlop a trenerzy wywiesili biała flagę. Stwierdzili ze z takim geniuszem trenerskim nie ma co trenować. #muremzasobolem #respectthelegends. Radek Sobolewski <klask> <klask> <klask>

A tak poważnie.. niech ktoś wyrzuci wreszcie tych amatorów i ratuje sezon.
Odpowiedz cytując