Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

ale kuriozalnie z autu ta pilka przeskoczyła naszych (dude?)
koncowy strzał bardzo ładny
|
Ale to był nasz aut

. Wyższy poziom kretynizmu wrzucającego i leniwego ślamazary Dudy, który ewidentnie zajebał gola.
W ataku bez jakiegokolwiek planu nadal. Mieliśmy 4 kontry w równowadze i nie oddaliśmy żadnego strzału.
Jest potencjał żeby pozamiatać tą ligę, ale nie z tym niekompetentnym sztabem.
Uryga dobry mecz, wprowadził trochę spokoju, ale Jaroch to całkowita porażka.