Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 01.09.2023, 21:41
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
ale kuriozalnie z autu ta pilka przeskoczyła naszych (dude?)
koncowy strzał bardzo ładny
Ale to był nasz aut . Wyższy poziom kretynizmu wrzucającego i leniwego ślamazary Dudy, który ewidentnie zajebał gola.

W ataku bez jakiegokolwiek planu nadal. Mieliśmy 4 kontry w równowadze i nie oddaliśmy żadnego strzału.

Jest potencjał żeby pozamiatać tą ligę, ale nie z tym niekompetentnym sztabem.

Uryga dobry mecz, wprowadził trochę spokoju, ale Jaroch to całkowita porażka.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując