Wyświetl pojedynczy post
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 01.09.2023, 21:37
Moim zdaniem jeśli chodzi o całość to byliśmy lepsi. Ogólnei widać jakość po zawodnikach, lepiej operowali piłką, dużo lepsza technika niż u lidera. Z tej drużyny będą ludzie, ale JAREK potrzebny trener co wie jak atakować. Z Sobolem nie będzie awansu. Raz się wygra, raz się przegra. Każda akcja wygląda jak indywidualne akcje poszczególnych zawodników. Co Sobol umie wymyślić w ataku jak sam był ryglem defensywy a i w plocku pokazal jak chujowo moze wygladac ofensywa.
Odpowiedz cytując