Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 01.09.2023, 21:37
Cóż, jakbyśmy grali tak od początku sezonu, to by było kilka oczek więcej i ten remis nie byłby zły. Niestety sytuacja w tabeli jest taka, że teraz musimy wygrywać nawet z liderami, jak chcemy myśleć o awansie.

Mieliśmy dużo sytuacji żeby zamknąć mecz, Goku w wykończeniu nie istnieje niestety. Fernandez by dziś wbił hat-tricka (na pewno jakiś karny by był na nim). Brakuje gościa z przodu co potrafi uderzyć z każdej pozycji, u nas każdy chce wejść z piłką do bramki.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując