Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 01.09.2023, 21:35
przed meczem klasyczny remisik w ciemno, niestety prawie cała I połowa to czekanie na gola Miedzi, po przerwie na chwilę wstąpił w nich duch święty i udało się strzelić gola. proporcje żenady do dobrej gry musiały być zachowane i umówmy się, że bramkę znowu strzelamy sobie sami
podobało mi się tempo paru akcji, niestety jak pokazał np. atak Sobczaka z Jarochem niektórych taka gra dalej trochę przerasta
Carbo bardzo sympatyczny mecz, zdrowia
stety, niestety słabiutki Chrobry będzie rozjechany i w kwestii ewentualnych zmian nie zmieni (nomen omen) nic
Odpowiedz cytując