Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 01.09.2023, 21:30
BRAWO DRUZYNA, remisik z liderem na jego terenie, to się ceni. Wiadomo że Legnica to za wysokie progi, to jednak silna druzyna z duzego miasta a nie takie prowincjonalne pastuchy jak my. Mamy szczescie ze mozemy grac na az tak wysokim poziomie rozgrywkowym i należy cenić ten punkt w walce o utrzymanie. Myślę, że powinniśmy zapewnić sobie ligowy byt juz w kwietniu, BRAWO WIELKA WISLA, BRAWO TRENER RADOSLAW, BRAWO KOCHANY PREZESIE JAROSLAWIE!
Odpowiedz cytując