|
Brawo FRAJERZY!!! Zrobiliście wszystko, żeby tą bramkę w końcu stracić. Gratulacje.
KOMPROMITUJĄCY mecz Dudy i Goku. I ogólnie całej obrony.
Nieprawdopodobne co się stało z Junką i Villarem.
Jeśli Sobol zostanie to żadnego awansu nie będzie.
Ostatnio edytowane przez ciacho : 01.09.2023 o godz. 21:29.
|