|
Miedź nie tyle gra twardo, co cały czas po chamsku. Najlepszy przykład to Michalik, który wchodzi cały czas z faule nie zważając na kości wiślaków. Dziwię się że Marciniak udaje że tego nie widzi
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|