|
Pierwsza połowa z lekka przewagą Miedzi, to oni mieli najlepszą sytuację.
Marciniak powinien im dać 4 żółte za trzy łokcie w twarz i stępel, dostał za to Satrustegui za nic. Czyli w sumie w normie jeśli o niego chodzi.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|