Miedz nam dzisiaj pokaże gdzie powinniśmy się widzieć aktualnie

czyli gdzies między 10 a 16 miejscem w 1 lidze. Meczu z arka na razie nie rozpatruje w kontekście naszej dobrej gry a raczej chujozy w arce (organizacyjno wlascicielskiej). Aczkolwiek pozostawiam jakieś 5% szans na to, że jednak było inaczej i dzisiaj w Legnicy wygramy i będziemy ta dobra formę kontynuować do końca rundy. Niewielkie to szanse ale jednak jakieś.