Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5838
Stary 01.09.2023, 15:34
Cytat:
Ciekawe co na to nasz Jarek...
Hmm, no cóż... Generalnie to nie chce mi się tego czytać, jebać Putina i Rosję za tę wojnę ale udawanie przed debili dla debili, że tylko ludzie podejrzani mają związki z Rosją to czyste kurestwo.
Politycznie poprawny świat idiotów, w sytuacji gdy cały świat jakoś tam nadal powiązany biznesowo jest z Rosją, jak nie bezpośrednio, to pośrednio, chłapiąc np. gaz z Turcji, która ma go od Rosji.

Pojebało się tym ludziom w głowach od rozpuszczania propagandy.

To jest to samo co tekst o pobiciu Komara. Nawet gdyby to zrobili kibole i tam z maczetami go gonili, to jeśli motywem była by dziewczyna, to po .... to wiązać z kibicowaniem. To, że jest jakaś bojówka to nie znaczy, że wszystko co robią czy to w swoich biznesach narkotykowych czy wyjasnianiu spraw miłosnych musi być zrobione na tle kibicowskim. To tak jakby powiedzieć, że Jadczak jak idzie srać rano, to robi to dla gazety, żeby zaznaczyć, ze jest dziennikarzem.

Jak już ktoś ma taką paranoję, że wszędzie widzi kibolstwo albo sponsorowanie wojny albo udaje, że wszyscy się odcięli od Rosji w imię zasad, to ma dobrze w głowie najebane.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując