Cytat:
|
Chyba głównie ambicje, bo jeśli awansujemy do ekstraklasy, będzie konieczna kolejna rewolucja, żeby w niej pozostać
|
.
Tzn kadrę to uważam, że mamy potencjalnie najlepszą w tej lidze. Ale ogólnie chodziło mi o to, że mimo całego zła, biedy itd to my powinniśmy być gdzieś na miejscach pucharowych maks środku tabeli ekstraklasy. I tam powinniśmy widzieć swoje miejsce na już, uparcie do tego dążyć, zamiast siedzieć w I lidze i wymyślać jak jest ciężko i liga trudna oraz skupiać się na takich "leszczach" jak Miedź.
Wiem, że potencjalnie każdy jest trudny, poziom w ekstraklasie jest wyższy, jest dużo ekip, ktore jakiś poziom w miarę trzymają ale nawet ta Wisła ma kasę, kibiców, możliwości... Gdyby to pokierować lepiej, przede wszystkim jakoś się rozwijać to nie ma bata, ze to nie jest klub na top 5 w Polsce.