Jaroo1 napisał(a):

|
Zgadza się, ze Miedź jak na I ligę to mocny zespół ale o czym my gadamy jeśli chcemy taką Miedź pozycjonować jako klub ledwo ledwo w naszym zasięgu... Wiem, że Wisła to już nie ten klub co chociażby 10 lat temu ale bez przesady, potencjał i ambicje to są na czołówkę ekstraklasy więc tak jak mówi Patryko, my w meczach z taką Miedzią to powinniśmy grać po to żeby ich golić jak frajerów i w....ieni czekać na leszczy czy kogoś mocniejszego.
|
Chyba głównie ambicje, bo jeśli awansujemy do ekstraklasy, będzie konieczna kolejna rewolucja, żeby w niej pozostać.