bódyń napisał(a):

|
Zgadzam sie. Caly czas ten sam blad: przetrzymanie za dlugo trenera.
|
Błąd logiczny w zdaniu. To nie jest trener. To jest taki wfista amator. Gdyby nie to, ze kara spadnie na Wisełke - to należałoby trzymać kciuki żeby się spieprzyl z klubem choćby i do III ligi. Może po 94737392 porażek w końcu do łba Krolewskiego trafiłby choćby zalążek myśli, ze takiego kabareciarza na ławce nie ma po co trzymać.