Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92886
Stary 31.08.2023, 22:59
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Zgadzam sie. Caly czas ten sam blad: przetrzymanie za dlugo trenera.
Błąd logiczny w zdaniu. To nie jest trener. To jest taki wfista amator. Gdyby nie to, ze kara spadnie na Wisełke - to należałoby trzymać kciuki żeby się spieprzyl z klubem choćby i do III ligi. Może po 94737392 porażek w końcu do łba Krolewskiego trafiłby choćby zalążek myśli, ze takiego kabareciarza na ławce nie ma po co trzymać.
Odpowiedz cytując