Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5830
Stary 31.08.2023, 22:44
W sumie żal mi go, bo dostał w....... za .... wie co w sumie - był w złym miejscu o złym czasie. Tylko po co w takim razie nagadał kilka dni Jadczakowi, że to zemsta z baraż? Przecież to właśnie od tamtego artykułu jest smród. Powiedziałby że został zaatakowany przez bandę z nieznanych mu przyczyn i wszyscy by mu współczuli, zamiast wyzywać od kłamców.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując