Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92882
Stary 31.08.2023, 08:48
Nawet słabe szkolenie nie wyklucza że ktoś w grupie (choćby jeden osobnik na rocznik) będzie ponadprzeciętny i talentem nadrobi np inne problemy szkoleniowe. Tak było historycznie choćby z Chrapkiem czy Uryga. Jedno wcale nie wyklucza drugiego. A teraz i tak powiedzmy że że szkoleniem jest trochę lepiej.

Tak, każdy transfer/wypożyczenie jest inne, ale piszesz to jakby nie zdając sobie sprawy że młodzieżowca z jakością nie szuka tylko Wisła tylko każdy klub w 1 lidze, a i w esa kluby nie gardzą wewnętrznymi wypożyczeniami młodzieżowców jeśli ktoś ma jakość i perspektywę gry.

Nie za bardzo widzę opcje żeby miał ktoś miał teraz do nas przyjść i z marszu wygryzie że składu choćby Dudę, ale może się mylę i takie kozaki tylko czekają aż Wisła będzie chciała ich wypożyczyć/ściągnąć. Tym bardziej że do końca okna są 4 dni, a za chwilę będzie już połowa rundy.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 31.08.2023 o godz. 08:54.
Odpowiedz cytując