Karherop napisał(a):

Bujanie w chmurach nasi zaprezentowali w meczu z Zagłębiem Sosnowiec, który być może położył plackiem następne kilka lat funkcjonowania klubu.
Oni mają mieć zakodowane, że mają grać o pełną pulę w każdym meczu, a nie że w tym czy tamtym meczu remis jest OK. Jak nie będzie mentalu nastawionego na tyranie na boisku i zwycięstwo, to skończy się to wszystko dokładnie tak samo, jak w zeszłym sezonie, czyli przegrane z jakimś Chrobrym Głogów, Zagłębiem Sosnowiec na własnym boisku, a koniec końców pozostanie gnić kolejny sezon w I lidze, o ile oczywiście starczy na kolejny rok eksperymentów kasy.