Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 31.08.2023, 08:31
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Nie, remis z Miedzia na wyjeździe to wciąż będzie akceptowalny wynik.

Nie bujajmy w chmurach.

Już zeszła runda powinna nas czegoś nauczyć, jak nie da się wygrać to trzeba chociaż zremisować. Jeden mecz zremisowany więcej
(np z Ruchem) i byłby awans zamiast baraży.
Z jednej strony się z Tobą zgadzam, z drugiej mam wątpliwości.

W normalnych warunkach remis w Legnicy byłby całkiem ok - tutaj masz rację.
Tylko że obecna sytuacji Wisły nie jest normalna.

Strata 5 punktów na własnym boisku powoduje, że gdzieś je trzeba odrobić - właśnie w takich meczach jak ten.
Po drugie - remis z Miedzią będzie oznaczał, że Sobolenko popracuje przynajmniej do końca września, bo zakładam, że z Głogowem u siebie wygramy.

1 pkt w Legnicy i pozostanie RS w klubie - to nie jest dobry scenariusz dla Wisły. A tych elementów nie da się rozpatrywać odrębnie.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując