Karherop napisał(a):

Nie, remis z Miedzia na wyjeździe to wciąż będzie akceptowalny wynik.
Nie bujajmy w chmurach.
Już zeszła runda powinna nas czegoś nauczyć, jak nie da się wygrać to trzeba chociaż zremisować. Jeden mecz zremisowany więcej
(np z Ruchem) i byłby awans zamiast baraży.
|
Z jednej strony się z Tobą zgadzam, z drugiej mam wątpliwości.
W normalnych warunkach remis w Legnicy byłby całkiem ok - tutaj masz rację.
Tylko że obecna sytuacji Wisły nie jest normalna.
Strata 5 punktów na własnym boisku powoduje, że gdzieś je trzeba odrobić - właśnie w takich meczach jak ten.
Po drugie - remis z Miedzią będzie oznaczał, że Sobolenko popracuje przynajmniej do końca września, bo zakładam, że z Głogowem u siebie wygramy.
1 pkt w Legnicy i pozostanie RS w klubie - to nie jest dobry scenariusz dla Wisły. A tych elementów nie da się rozpatrywać odrębnie.