Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5815
Stary 31.08.2023, 07:27
Dobre jest to, że poszło też w świat, że to był farmazon. Teraz dobrze by było podtrzymać temat przeprosin i podkreślić jeszcze raz że jesteśmy jako wiślacka społeczność FANTASTYCZNI.

A od WP wymagać kłującego w oczy banera na głównej stronie, a nie pieprzenia o dzieciach z domu dziecka, bo dzieci to zapraszamy sobie sami bez ich łaskawej pomocy.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując