Dobre jest to, że poszło też w świat, że to był farmazon. Teraz dobrze by było podtrzymać temat przeprosin i podkreślić jeszcze raz że jesteśmy jako wiślacka społeczność FANTASTYCZNI.
A od WP wymagać kłującego w oczy banera na głównej stronie, a nie pieprzenia o dzieciach z domu dziecka, bo dzieci to zapraszamy sobie sami bez ich łaskawej pomocy.