Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92875
Stary 30.08.2023, 22:38
Ja tu nawet nie zamierzam polemizować z jakością szkolenia.

Dyskusja tyczy się tylko tego czy w razie kontuzji/kartek Dudy ktoś od biedy moze zagrać, czy lepiej teraz zamiast wydać na wzmocnienie np obrony wydawać na Młyńskiego II lub Wachowiaka.II.

Transfery zawodników młodzieżowych (19-20) są w tej chwili obarczone w PL największym ryzykiem.

Musisz zapłacić dużo. Stawki podbijają menegerowie oraz sam przepis o młodzieżowcu. Musisz dać kilkuletni kontrakt. W większości kupujesz potencjał a nie dobrego zawodnika. I w końcu to taki wiek że nie wiadomo kiedy sodówka uderzy. Bo to że uderzy to pewne.

Można też wypożyczyć kogoś z lepszego klubu, choć i tu jak nie zapewnisz klubu macierzystego że zawodnik będzie grał to czy nam go przekażą? Wątpliwe.

Dlatego ja liczę że w przypadku katastrofy ogarniemy kimś z akademii. Jeśli ogarnelismy w zeszłym roku Skrobanskim w 2 meczach, który nawet nie był wtedy najlepszym stoperem w drużynie CLJ.
Odpowiedz cytując