Enigmovsky napisał(a):

|
Jak Królewski nie wytoczy procesu to może wypierdalać
|
co ten proces da

bedzie sie ciagnal latami - bo taki kraj - a skonczy sie na kolejnych przeprosinach bo taki jadaczka zaplaci z 5 tys na jakas fundacje i tyle ....myslicie ze wyciagniemy od jadczaka i WP jakies miliony


........ przeprosi kilka razy - zaplaci cos niewielkiego na jakies schronisko- fundacje i na tym sie skonczy - sa dziennikarze i sa swinie ktore na tym bazuja - taki swiat .....najwiekszym problemem naszego klubu jest mega medialnosc i klikalnosc - itego nic nie zmieni