Drozd napisał(a):

Pewnie zremisujemy. Gdyby ktoś nie miał nerwów oglądać popisów naszych asów. Jest alternatywa w kinie Kijów .
|
Remis z Miedzią na wyjeździe to dobry wynik. Fakt że straciliśmy już masę punktów - również u siebie, ale w teorii remis byłby OK.