Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92874
Stary 30.08.2023, 15:19
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Przydałoby się też skończyć z myśleniem " trzeba kupić gotowy produkt, albo niech nam ktoś ogra mlodziezowca płacac frycowe, a my będziemy spijać śmietanke". Przez takie myślenie zawodnicy ani się u nas nie rozwijają, ani nie widza potencjalnego miejsca do grania.
Myślenie to tak długo będzie koniecznością, jak długo system szkolenia w Wiśle i jakość jej sztabu trenerskiego będą niewydolne.

Jakiego to juniora ostatnio Wisła naprawdę rozwinęła? Ilu ich dało Wiśle jakieś konkretne korzyści na boisku? Na ilu udało się godnie zarobić? Ilu z nich zagrało lub byłoby w stanie lepiej zagrać niż taki Łasicki, a nie zepsuć jeszcze więcej niż Gogół?

Nie ma znaczenia czy w akademii kopie piłkę 40 czy 50 chłopaków. Ma znaczenie, ilu z nich mogłoby stanowić rzeczywistą alternatywę dla obecnych zawodników. Na razie takowej nie widać, więc liczenie, że jednak tacy są i w razie czego zdołają uratować sytuację, albo że Gogól, który niewiele potrafi nagle się ogarnie i zacznie potrafić cokolwiek, jest mało poważne.

Rzeczywistość to nie koncert życzeń do złotej rybki.
Odpowiedz cytując