Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 30.08.2023, 14:48
kristos napisał(a):Wyświetl post
Uważam że obrona w meczu z Arką nie zagrała źle .
Ten chłop z Arki co centrował z prawej strony, pewnie zapisze to jako akcja życia.
Taaa, z nami wszyscy mają strzały życia.

Obrona zagrała tak se, Arka atakowała rzadko, zwykle dwoma-trzema piłkarzami i generalnie wyglądała jak gdyby już miała zapewniony awans. I jedną z takich akcji zakończyli golem, gdzie Uryga krył powietrze a Raton gapił się w słońce.

Mam nieodparte wrażenie że poważniejsza drużyna przegoni naszych defensorów jak stado baranów. Pechowo - Miedź wygląda poważnie jak na pierwszą ligę.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując