Wyświetl pojedynczy post
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 30.08.2023, 13:55
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie zagramy jak z Arką bo Miedź nie zagra jak Arka.

Pytanie czy zagramy dobrze w obronie, czy może tylko jedna stracona bramka wynikała z mało ofensywnej postawy chłopaków z Gdyni. Postawa Urygi i bramkarza nie przekonuje (delikatnie rzecz ujmując), po stracie Tachiego i Moltenisa naszym najlepszym stoperem jest Colley. Tu jest największy problem.

Liczenie że strzelimy więcej niż zepsujemy i gra na hurra raczej się nie sprawdzą.
Uważam że obrona w meczu z Arką nie zagrała źle .
Ten chłop z Arki co centrował z prawej strony, pewnie zapisze to jako akcja życia.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując