wolfy napisał(a):

Nie zagramy jak z Arką bo Miedź nie zagra jak Arka.
Pytanie czy zagramy dobrze w obronie, czy może tylko jedna stracona bramka wynikała z mało ofensywnej postawy chłopaków z Gdyni. Postawa Urygi i bramkarza nie przekonuje (delikatnie rzecz ujmując), po stracie Tachiego i Moltenisa naszym najlepszym stoperem jest Colley. Tu jest największy problem.
Liczenie że strzelimy więcej niż zepsujemy i gra na hurra raczej się nie sprawdzą.
|
Uważam że obrona w meczu z Arką nie zagrała źle .
Ten chłop z Arki co centrował z prawej strony, pewnie zapisze to jako akcja życia.