Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 30.08.2023, 12:07
kristos napisał(a):Wyświetl post
Wszystko zależy jak zagramy , czy tak jak z Arką, czy tak jak z Odrą ?
Jeśli zagramy tak jak z Arką o wynik jestem spokojny.
Nie zagramy jak z Arką bo Miedź nie zagra jak Arka.

Pytanie czy zagramy dobrze w obronie, czy może tylko jedna stracona bramka wynikała z mało ofensywnej postawy chłopaków z Gdyni. Gra Urygi i bramkarza nie przekonuje (delikatnie rzecz ujmując), po stracie Tachiego i Moltenisa naszym najlepszym stoperem jest Colley. Tu jest największy problem.

Liczenie że strzelimy więcej niż zepsujemy i gra na hurra raczej się nie sprawdzą.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 30.08.2023 o godz. 14:51.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując