kristos napisał(a):

Wszystko zależy jak zagramy , czy tak jak z Arką, czy tak jak z Odrą ?
Jeśli zagramy tak jak z Arką o wynik jestem spokojny.
|
Nie zagramy jak z Arką bo Miedź nie zagra jak Arka.
Pytanie czy zagramy dobrze w obronie, czy może tylko jedna stracona bramka wynikała z mało ofensywnej postawy chłopaków z Gdyni. Gra Urygi i bramkarza nie przekonuje (delikatnie rzecz ujmując), po stracie Tachiego i Moltenisa naszym najlepszym stoperem jest Colley. Tu jest największy problem.
Liczenie że strzelimy więcej niż zepsujemy i gra na hurra raczej się nie sprawdzą.