Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 30.08.2023, 12:05
Grunt że w końcu nie jesteśmy żadnym "papierowym faworytem".
To Miedź gra u siebie i to po jej stronie leży piłeczka.

Wolę osobiście takie spotkania niż z Tychami czy w zeszlym sezonie z Puszcza, gdzie wszyscy dopisują nam przed meczem 3 pkt, a rywal jest dużo groźniejszy niż się wydaje.

Fajnie byłoby czymś zaskoczyć w piątek, tym bardziej że Bella raczej wypowiadał się o nas dość frywolnie i lekceważąco.

Wszystko oczywiscie przy założeniu że mecz z Arka nie był wypadkiem przy pracy.
Odpowiedz cytując