Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 30.08.2023, 11:59
Ja tam uważam, że równie dobrze moglibyśmy mieć 12 punktów, a nie 8 i to nie na jakimś wielkim farcie. Wtedy gralibyśmy z Miedzią o fotel lidera.

Ja nie uważam, żeby ta kadra była jakaś wybitna. Jesteśmy faworytami pierwszej ligi i to by było na tyle.

Start był pechowy, ale nagonka na Sobola mocno przesadzona.
Wystarczy poprzytaczać posty przedmeczowe jak to nas Arka zaora.....

Popadanie w skrajności w skrajność jest kwintesencją tego forum.

Jak wiele razy podkreślałem, nie jestem fanem Sobolewskiego. Wolałbym, gdyby Królewski go wzwolnił, bo ogólnie uważam, że niczym nie zasłużył sobie na prowadzenie Wisły. Jednakże, skoro już tu jest to nie będę jakichś zmyślanek snuł i teorii spiskowych jak co niektórzy. Prawda jest taka, że gramy na podobnym poziomie cały czas odkąd Hiszpanie do nas przyszli. Raz punktujemy lepiej, raz gorzej. Na jednej szali leży te 7 zwycięstw z rzędu, na drugiej obecny początek rundy. A gdzieś po środku leży prawda. Takie moje zdanie.
Odpowiedz cytując