Karherop napisał(a):

Jak Duda wypadnie to tak. Póki co jest Krzyżanowski i Gogół jako zmiennicy.
W kontekście całego sezonu to akurat po drodze jest zimowe okno transferowe. Jest też szansa że ktoś w rezerwach się ciekawie rozwinie, a akurat kandydatów tam jest kilku: Sałamaj, Złoch, Wiśniewski, może Barton, a w i w zimie można Starzynskiego czy Skrobanskiego wrócić z wypożyczenia. A to i tak przy założeniu że będzie jakiś problem z Duda.
|
Wystarczy, że Duda nałapie kartek lub dozna kontuzji i mamy całkowity dramat. Może też mieć załamanie formy. Więc co to za kalkulacja? A Gogół to nie jest zawodnik do gry na pierwszoligowym poziomie, co już pokazał. Wliczanie go w porę manewru czy innych jakichś bardzo słabych juniorów z akademii, to kolejne kuriozum, za które Wisła może bardzo mocno zapłacić wynikami. Wchodzą tacy zawodnicy do gry i potem jest wielki płacz, że gra ta wygląda tragicznie, zespół jest bezradny i przegrywa.
Profesjonalny futbol to nie jest kółko adoracji młodych i wstawiania ich do składu bez względu na to, co sobą prezentują.