Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 30.08.2023, 05:36
XG niczym kiedyś mityczne "wincyj posiadaliśmy czasu piłkę więc mieliśmy przewagę, kreowalismy grę". Statystyki statystykami, można sobie w nie patrzeć tylko na koniec meczu, rundy i sezonu liczy się kto ma więcej bramek zdobytych.

My cyklicznie nie umiemy wygrywać meczów, gramy źle, bo albo rywal nas tłamsi, albo jesteśmy nieskuteczni. I gdyby wyciąć te super serie 7 meczów wygranych pod rząd to za Sobola jesteśmy zapewne bliżej środka tabeli i to dolnych jego części

I to jest nasz problem, który nie powinien być przemilczany. Bo zagadanie tego doprowadzi do braku awansu, gdy przyjdzie najważniejszy moment sezonu czy mecze z górą tabeli, znowu nie damy rady, i tyle będzie z tego xG.

A wydaje mi się, że jak na potencjał Wisły Kraków to powinniśmy się po drużynach z I ligi przejechać. Nie oczekuje tu jakichś rekordów ligi, zdobycia największej liczby oczek czy, że nie przegramy meczu w sezonie ale jak mamy ambicje i po coś chcemy awansować to I liga powinna być dla nas łatwa. A nie że się plątamy około środka czy miejsca trzeciego i się podniecamy xG. Bo jak my w tej lidze mamy problemy to awansujemy tylko po co aby szybko spaść, z takim składem, trenerem i gra.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując