Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 29.08.2023, 21:47
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Oj ciekawe te niektóre teorie spiskowe, szczególnie te z początku tematu


Obiektywny obraz sytuacji a nie jakieś frustrackie amebstwo :

- w pierwszych trzech meczach zagraliśmy dobrze, zasługiwaliśmy na 9 punktów, niestety we frajerski sposób te punkty gubiliśmy. Połączenie pecha z oddaniem inicjatywy pod koniec meczu, lekka panika - jak zwał tak zwał. Na 30 tak zagranych meczy w 20 zdobywamy komplet punktów, w 8 meczach zdobywamy 7 punktów, a w może dwóch na trzydzieści mniej. Zdobyliśmy 5 punktów - nijak to nie odzwierciedlało naszej gry.
- następnie przydarzył nam się tragiczny mecz z Tychami, które są w gazie, ale w sumie jakby nie ręcznik w bramce to nawet tak **jowy mecz w naszym wykonaniu mogliśmy przy odrobinie szczęścia zremisować.
- potem mecz przez 80 minut z jednym mniej piłkarzem na boisku i wypuszczone zwycięstwo w końcówce.
- teraz demolka Arki, zupełnie nieprzypadkowa, to nie tak, jak ktoś tu napisał, że wychodziło nam wszystko. Jakby nam wpadało wszystko to wynik by się koło dychy zakręcił. 5:1 to był sprawiedliwy wynik, nie efekt jakieś niesamowitej skuteczności.
Czym konkretnie objawiał się ten pech?
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując