Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92866
Stary 29.08.2023, 21:40
Brakuje nam przede wszystkim stopera po bezmyślnym pożegnaniu na raz Moltenisa i Tachiego.
Wystarczy jedna kontuzja/żółta kartka (a Uryga i Colley to nie są okazy zdrowia) i zacznie się rzeźbienie w gównie.
O jakości obecnych stoperów nawet się nie wypowiadam, mówię tylko o ilości (bo Uryga i Łasicki to aktualnie dno, pierwszy w półtora meczu zawalił trzy bramki, drugi poza zawalaniem sam dodatkowo jeszcze kreował rywalowi nowe).

Podpisanie Krzyżanowskiego - genialnie. Kolejny talent kryjący na radar z siłami na 20 minut. O ja .......ę - jakie to będzie wzmocnienie!
Ostatnio edytowane przez wolfy : 29.08.2023 o godz. 21:45.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując