Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 28.08.2023, 22:59
kopaczoholik napisał(a):Wyświetl post
Nasz sztab medyczny to gwarantuje

Z kolei z pozytywów tego meczu można wymienić jeszcze Urygę, który rozegrał 90 minut! Szczerze mówiąc jak zobaczyłem, że gra w podstawie to uznałem, że Sobolewski totalnie zwariował... Uryga może i zagrał przeciętnie ale chociaż daje nadzieję na przyszłość. Oby omijały go kontuzje...

A jeśli chodzi o mecz i przyszłość Sobolewskiego to:
(...)
3. Pamiętajmy, że prezesem jest Królewski, który nie jest przekonany do pomysłu zmiany trenera, a obecny ma u niego ogromny kredyt zaufania. Pewnie ma on większy kredyt zaufania niż my jako kraj ukryte zadłużenie Polski
(...)
Tak czy inaczej pozostaje nam kibicować i trzymać kciuki za drużynę i jej trenera, wszak chodzi tu o nasz klub.
JK jest również biznesmenem i potrafi liczyć pieniądze. Jeśli do zbilansowania dnia meczowego potrzeba 15k, a na dołującą Wisłę przychodzi (z karnetami) 14 to gdzieś ten brakujący tysiąc trzeba dobrać. Zwłaszcza, że idzie jesień i zima i ludziom nie będzie się chciało na grającą chałę Wisłę przyjść.

Więc jedynym pytaniem jest czy trener wie dlaczego zażarło z Arką, a nie żarło w poprzednich meczach.
Ale tego dowiemy się już w piątek.

Przy okazji trenerów zwalnia się przed przerwą na reprezentację by nowy miał czas coś zrobić.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując