|
Baena na Instagramie potwierdza dłuższą absencję: "Bardzo się cieszę z pierwszego zwycięstwa na naszym stadionie, wspaniały mecz drużyny. Niestety nie będzie mnie kilka tygodni z powodu kontuzji łokcia. Mam nadzieję, że niedługo wrócę...Dziękuję wszystkim za okazane wsparcie. "
|