Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5732
Stary 28.08.2023, 13:56
To jak? Kolejny farmazon Jadczaka? Ale jak to, ten bohater? Przecież on Wisłę uratował...

Gwiazdor wyskoczył na imprezkę (festyn na zadupiu), był z panną, pojawił się ex, procenty i zrobiło się nerwowo.
Pech chciał, że zadając cios uszkodził sobie łapę. Żeby skandalu nie było to się zrzuci winę na kiboli, bo tak najłatwiej przecież. Klops, że policja i straż jednak nie potwierdzają wersji redaktorzyny z Radomia.

LOL
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując