|
Agresja, zwłaszcza ta w wykonaniu prymitywnych kiboli i ta z użyciem niebezpiecznych narzędzi, nigdy nie jest tym, co należy tolerować, bagatelizować czy wręcz pochwalać. To jest jasne.
Ale czy nie nauczyliście się jeszcze, że na relacje redaktora Jadczaka należy spoglądać z dużą dozą rezerwy co do ich wiarygodności?
Ja sobie spokojnie zaczekam na ustalenia co tam się rzeczywiście stało, bo w relacji wiele rzeczy nie trzyma się kupy.
|